От Локо с благодарности: Само заедно ще успеем да спечелим важните битки!

3632

Ръководството на Локомотив Пловдив използва официалната клубна страница във Фейсбук, за да благодари на привържениците, които подкрепиха отбора в Кърджали. Както вече информирахме читателите си, близо 2000 фенове бяха преполнили сектора за гости на стадион "Арена Арда" и изживяха страхотни емоции при успеха на техните любимци с 4:0.

"Заедно извървяхме още една крачка по пътя към финала! Благодарим Ви за мощната подкрепа! Направихте така, че да се чувстваме като домакини на "Арена Арда“! Предстоят ни още важни битки! Само заедно ще успеем да ги спечелим! Само Локо!", написаха от ПФК Локомотив.

Футболистите на Локомотив пък имат само два дни за възстановяване и тактическа тренировка до следващия си мач. В неделя (26 април) играчите на треньора Душан Косич приемат отбора на Черно море, като двубоят е от 16,30 часа на "Лаута". "Смърфовете" водят с 2 точки преднина пред съперника си преди началото на плейофите от втората четворка.


Още по темата: Купа на България сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (143)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!