Даниел Наумов: Най-важният мач за нас! Да покажем кой е отборът на Пловдив!

4496
7

Вратарят на Ботев Даниел Наумов също отправи призив към привържениците да подкрепят отбора в предстоящото градско дерби срещу Локомотив. Двубоят от предпоследния кръг на редовния сезон в Първа лига е тази вечер от 20,30 часа на стадион "Христо Ботев".

Националът записа специално видео обръщение, което бе публикувано в официалната клубна страница във Фейсбук, видя Plovdiv24.bg.

Подобно видео обръщение направи преди това и капитанът на Ботев Тодор Неделев

Ето какво каза вратарят на "канарите":

Скъпи ботевисти! Елате да ни подкрепите в може би най-важния мач за годината за нас. Имаме нужда от вашата  подкрепа. Нека да покажем кой е отборът на Пловдив! Нека покажем, че Пловдив е жълто-черен! Ще дадем всичко от себе си, но няма да се справим без вашата подкрепа. Разчитаме на вас!

Гледайте цялото обръщение на Наумов в прикаченото видео!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Мачове между Локо и Ботев сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (249)

Виж коментарите (7)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!