Десният краен бранител на Ботев Емил Аргиров днес поднови тренировки с останалите си съотборници на сутрешното занимание на "канарчетата", но само след няколко отигравания футболиста спря принудително, тъй като отново почуства болки в ахилеса, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Аргиров сигурно ще пропусне и домакинството на "жълто черните" срещу Доростол тази събота от 17 часа. Освен него мача срещу отбора от Силистра ще пропуснат Николай Димитров и Тодор Неделев заради контузии.