От Ботев отново се похвалиха с изкуственото слънце на стадиона
Най-красивият български стадион с най-модерната система за изкуствено слънце. Това написаха от ПФК Ботев в официалната клубна страница във Фейсбук.
От клуба публикуваха и няколко снимки как функционира системата.
Plovdiv24.bg първи информира обществеността още преди седмица за това, че осигурената от ръководството на клуба високотехнологична придобивка е изцяло нова и доста по-голяма от предишната система, която бе вкарана в експлоатация точно преди една година.