ПФК Ботев напомни за трети път: Пускаме блезплатно деца до 16 години
Ръководството на Ботев Пловдив напомни за трети път на своите привърженици, че деца до 16-годишна възраст ще влизат безплатно на стадиона за съботния мач срещу Славия.
Първият такъв анонс бе направен с информацията за пускането в продажба на билетите за двубоя.
След това в призива на финансовия благодетел Илиян Филипов също бе споменато за нововъведението.
Ето какво инфорлмираха от клуба преди минути:
Ботев Пловдив кани всички деца до 16-годишна възраст на съботния мач срещу Славия.
Елате на стадион “Христо Ботев" и усетете “жълто-черната" магия отблизо.
За всички деца до 16 години ръководството на клуба отпуска безплатни билети.
Вземете своите пропуски от клубния магазин на “Колежа".