Фенклубът на Спартак (Пловдив) прави сериозна организация за предстоящото дерби срещу Марица от турнира за Купата на България. Градският сблъсък е утре (27 август) от 18,00 часа на стадион "Марица".

Ето какво написаха от фенклуба на "гладиаторите":

Всеки, който иска да се присъедини към агитката на Спартак, нека да е пред стадион "Марица" в 17,30 ч. Всички заедно ще влезем в сектора за гости (т.нар. Клетка), който се намира зад вратата към булеварда.

Нека, въпреки тежкия момент, да подкрепим отбора. Както неведнъж сме казвали, ние не робуваме на имена, не го правим за никой друг, освен за името СПАРТАК!

Очакваме Ви на стадиона! Само Спартак!

П.С. Ако някой закъснее за сбирката, да заповяда директно в сектора зад вратата!