Тунчев: Изхабихме доста енергия и ядове! Положенията на Локо дойдоха след наши грешки

4904
4

Треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев призна, че единствено завършващият удар не е бил на нужното ниво при снощното нулево равенство срещу Локомотив Пловдив.

Ето какво заяви легендата на "черно-белите" след края на двубоя в Кърджали:

Ние създавахме ситуации и то не малко, просто последният удар ни липсваше. Георги Николов имаше проблем, не съм смятал да давам почивка. Антонио Вутов също имаше проблем, но започна. Това беше идеята ми - да им разделя малко минутите.

Ние контролирахме нещата на терена. Локомотив създадоха 1-2 ситуации, но мисля, че беше след наши грешки. Изхабихме доста енергия и ядове. Както на терена, така и на скамейката.




Още по темата: Локо в Първа лига, сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (583)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!