Ръководството на Атлетик (Куклен) изненада приятно привържениците на отбора

2810

Ръководството на Атлетик (Куклен) изненада приятно привържениците на отбора преди началото на новия сезон в Трета лига - Югоизточна група. От клуба показаха обновените трибуни на градския стадион.

"Ремонтите по дома на “баските" продължават с пълна сила. Правим трибуните ни по-приветливи за публиката", заявиха от Атлетик (Куклен).

"Очакваме всички фенове на Атлетик в събота да заемат новите си удобни места на трибуните и да подкрепят кукленци в дербито срещу Нефтохимик! Събота, 18:30, стадион Градски в Куклен", допълниха още от третодивизионния клуб.


Още по темата: Атлетик (Куклен) в Трета лига, сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (44)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!