Страхотно представяне на момчетата на Виктория Волей (Пловдив)

2025

Момчетата на Виктория Волей (Пловдив) от възрастова група "под 13 години" завършиха втори на междурегионалните финали на държавното първенство. То се проведе в Смолян, където се събраха осемте най-добри отбора от регионите "Тракия" и "Странджа".

В своята предварителна група младите викторианци бяха безапелационни и спечелиха първото място без загубен гейм. Възпитаниците на треньора Калоян Стоянов победиха последователно отборите на Хебър Пазарджик, Берое Стара Загора и Сливен.

На полуфинала пловдивчани се наложиха също с 2:0 гейма над Нефтохимик Бургас. Изненадващо момчетата на Виктория Волей загубиха финала от Берое Стара Загора.

Така призовата тройка в шампионата е:

1. Берое

2. Виктория Волей

3. Нефтохимик

В тази възраст турнира в Смолян е със статут на финали на държавно първенство.


Още по темата: Волейболен клуб Виктория Волей (Пловдив)
Всички новини по темата: (179)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!