Спортните новини: Днес (24) | Вчера (6)
Детският волейтим на Марица спечели регионално в Асеновград
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:07 / 18.05.2011Коментари (0)777
©
Детският волейболен тим на "Марица" спечели убедително регионалното първенство по мини-волейбол при най-малките - за момичета до 12-годишна възраст, което се проведе в Асеновград.

Малките маричанки на треньорите Цеца Тенева и Георги Илиев тръгнаха с амбициите за успешно представяне там и класиране за по-нататъшната фаза от шампионата - на финалите и се изпълниха намеренията.

Пловдивските момичета станаха първи като на полуфинала победиха първо с 2:0 домакините от "Асеновец" /Асеновград/ - (25:10 и 25:20 в отделните части).
После на финала "Марица" разгроми също с 2:0 "Хебър" /Пазарджик/ - 25;12 и 25:12 в отделните геймове.
В мача за третото място тимът на "Родопа"/Смолян/ победи с 2:1 "Асеновец".