Отборът на Ботев Пловдив проведе вчера двуразов тренировъчен 10-и ден от своята подготовка в Турция.

Вирусът сред играчите вече отшумя и всички се включиха в заниманията на 100 процента, похвалиха се от клуба.

Тренировките бяха изгледани от собственика на "жълто-черните" Антон Зингаревич, който е плътно до отбора във втората част на лагера в Анталия.

Днес сутринта Душан Керкез даде лека почивка на играчите, като следобедното занимание е предвидено да се проведе отново на Papillon Sports Center.

Утре "канарите" ще изиграят предпоследната си контрола срещу руския Енисей.