Марица с разгромна победа над Тунджа Ягода с 5:2
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:52 / 21.03.2011Коментари (3)1682
Марица разгроми с 5:2 гостуващия Тунджа Ягода в 23-ия кръг от Югоизточната В група.

Марица нямаха никакви проблеми срещу своя опонент и доминираха през целия двубой.

"Жълто-сините" поведоха още в 4-ата минута, след автогол от корнер на футболист от гостите. В 10-ата минута Пейо Батинов покачи на 2:0. Мекиков направи резултата класически в 20-ата минута.

Три мимути преди края на полувремето, Тунджа достигна до гол, след прекрасен изпълнен пряк свободен удар от футболист на гостите.

След почивката гостите реализираха второ попадение и запазиха интригата в двубоя.

В 80-ата минута Учиков направи резултата на 4:2. Минута преди края на двубоя Цанков довърши гостите и оформи крайното 5:2 за Марица.

+1

Боли ме ужасно много заради всичко случващо се с нашият любим отбор за съжаление ние нямаме фенската маса на Локомотив и Ботев и това ни поставя в положение да сме безсилни пред това което се случва с един истински пловдивски клуб с традиции и история.Спасение е ако всички фенове от останалите пловдивски клубове се обединят в името на спасението на Марица, но едва ли. Тук във форума всички ни съчувстват но реално никой не би излезнал на организиран протест на стадион Марица където да се иска сметка за безотговорните действия на Рангел Берберов и Георги Фиданов.Никак не съм оптимист за бъдещето на Марица, но все пак надеждата умира последна, надявам се да се случи чудо и ние да намерим някой като Коко Динев който да вьзроди любимият клуб на Кършияка.
+3

за съжаление,този отбор няма нищо общо вече с мариза.и екипите дори са други.ЖАЛКО ЗА МАРИчКАТА
+3

Да, победа, но този отбор вече не е от Пловдив, той е от Раковски!Честита победа на цялата оправа на клуба!Ако изобщо някой чете и се интересува от мнението на феновете!