15 футболисти и част от щаба на Локо потеглиха тази сутрин за лагера в Сандански, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Част от футболистите ще се присъединят към лагера направо в Сандански, а един липсваше.

Става въпрос за десният бек Джереми Родригез. Французинът трябваше да тръгне с "черно-белите" тази сутрин, но го нямаше и никой не знаеше къде е. От ръководството на "смърфовете" се заканиха, че ще го глбят с 30% от заплатата му.

Глоба ще отнесе и Габор Ерош, който закъсня, но все пак дойде. Неговата санкция ще е минимална.

За лагера тръгна и още едно ново попълнение. Става въпрос за швейцарецът Дюпон, за който обаче няма повече информация.

Очакваните трима чуждестранни нападатели ще се присъединят към лагер направо в Сандански.