Най-новото попълнение на Левски Базил дьо Карвальо не пропусна да се похвали за преминаването си на Герена. Вчера Левски договори личните му условия с мениджъра мадам Сокена Ба и днес французинът със сенегалски корени ще бъде представен като ново попълнение на Герена.
Де Карвальо благодари на президента на досегашния си клуб Локомотив (Пловдив) Константин Динев за това, че не е правил спънки за трансфера му в Левски.
- Коко е много готин - заяви нападателят в студиото на Диема. - Радвам се, че правя крачка напред.
Де Карвальо се надява, че Гара Дембеле няма да бъде продаден и двамата ще водят синята атака през пролетта.
Източник: в. "7 дни спорт"
Базил дьо Карвальо
Гара Дембеле