Гара Дембеле е подал молба във френската футболна федерация за прекратяване на договора си за представителство с мадам Сокена Ба Бенжелюн, гласят последните слухове около звездата на Левски. Досега той работеше с французойката от сенегалски произход. Според мълвата, която засега няма официално потвърждение, Гарата е пуснал въпросната жалба през декември. Той дори вече имал нов мениджър, някой си Грегори, твърдят още слуховете. Същият бил забелязан няколко пъти тази есен да идва на мачове на Герена.
Онзи ден мадам Ба заяви, че има действащ договор с Гара Дембеле. Факт е, че поне до края на ноември Гарата я броеше за един от най-близките си хора. Мадам Ба беше дошла на мача в Лил да го отървава на летището, когато паспортът му беше на трупчета. Пак тя го доведе в Локо (Пд) преди година от Гърция. Дембеле игра на Лаута заедно със сина й Йонес Бенжелун. Французойката беше и на първата тренировка на Дембеле на Герена миналия юли. Не е ясно какво точно е влошило отношенията помежду им, за да се стигне до раздялата.
Източник: в. "7 дни спорт"
Гара Дембеле