Нападателят на Локо Рангел Абушев се размина с операция на счупената си ръка, съобщи лично той пред репортер на Plovdiv24.bg.
"За сега се разминах с операция. На 20-ти януари съм отново на преглед, който ще установи дали зараства добре ръката ми. Ако всичко е наред ще ми поставят шина и започвам пълноценно тренировки", заяви младият талант пред наш репортер. "И в момента тренирам ежедневно, но индивидуално на стадиона, правя упражнение по програма, изготвена от лекаря на отбора", допълни Абушев.
Рангел Абушев