Дубълът на Локомотив (Пловдив) се изправя днес срещу Ботев II (Пловдив) в среща от Югоизточната Трета лига.

Дербито между двата отбора е от 17:00 ч. на стадион “Локомотив".

От Фенклуб Локомотив Пловдив призоваха за подкрепа:

Нека подкрепим момчетата!

Пловдив е черно-бял!