Две победи в два резултатни мача за юношите на Локо срещу Берое
Автор: Екип Plovdiv24.bg 14:56 / 11.03.2024Коментари (1)1545
Юношите на Локомотив Пловдив спечелиха две победи от два резултатни мача срещу Берое (Стара Загора), които се играха на "Лаута".

U15: Локомотив - Берое 4:1

Победа за момчетата на Добрин Орловски, които изиграха много силен мач. Още в 6-ата минута Методи Клисуранов даде аванс на пловдивчани. Гостите успяха да изравнят в 32-ата минута чрез Жулиен Евтимов, но в края на полувремето Кристиан Колев върна преднината на пловдивчани за 2:1.

В 51-ата минута отново Колев бе точен за 3:1. Малко по-къснo Методи Клисуранов реализира второто си попадение в мача за крайното 4:1.

U16: Локомотив - Берое 5:3

Дъжд от голове на "Лаута" в срещата между "черно-бели" и "зелени". Възпитаниците на Даниел Димитров изиграха много силно първо полувреме, в което взеха аванс за 4:0. С по два гола се отчетоха Махир Шерифов и Марин Раленеков. Гостите от своя страна изпуснаха дузпа, която бе хваната от Мертин Шато.

В началото на втората част Берое намали на 4:1, но Махир Шерифов реализира третото си попадение в мача за 5:1. Старозагорци не се отказаха и в 62-ата и 73-ата минута стигнаха до два гола за 5:3. До края на мача нови попадения не паднаха и пловдивчани ликуваха с трите точки.