ПФК Марица Пловдив поздрави ПФК Ботев Пловдив за 112-годишнина от основаването на "жълто-черния" клуб.

Ето какво написаха маричани в социалните мрежи:

Поздравяваме ръководството, футболистите и най-вече феновете на “Ботев" по случай 112-та годишнина от основаването на клуба!

Желаем на нашите съграждани да продължат вековната традиция на своите предшественици, да не спират да мечтаят и да работят за сбъдването на тези мечти!

Желаем им също и много спортни успехи и щастливи футболни емоции!