Виктория Волей се мести временно в зала "Олимпиада"

2017

Отборът на Виктория СИЛА (Пловдив) загуби с 0:3 гейма при гостуването си на Изгрев (Ябланица) в мач от поредния кръг на мъжката Висша лига. Младите "викторианци" стартираха трудно мача и отстъпиха на далеч по-опитния си съперник с 25:18 в първия гейм.

След това пловдивчани подобриха играта си и дори бяха близо до спечелването на третия гейм. В него те имаха преднина през по-голямата част, но в крайна сметка загубиха с 24:26, а с това и мача.

Следващата среща на Виктория е домакинство срещу финалиста от турнира за Купата на България за Висшата лига - ВК Етрополе. Мачът е в събота на 3 февруари от 15:00 часа в зала "Олимпиада", поради заетост на спортен комплекс СИЛА.


Още по темата: Волейболен клуб Виктория Волей (Пловдив)
Всички новини по темата: (179)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!