Спортните новини: Днес (0) | Вчера (17)
Ботев удари Локо с 4:0 при децата
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:53 / 10.10.2010Коментари (20)2890
© Lportala.net
Пловдивското вечно дерби при децата, родени през 1997-ма година завърши с победа на "жълто-черните".

Без съмнение по-добрият тим бе този на домакините и още 6-тата минута падна и първия гол в тяхна полза. Тогава Александър Александров бе изведен сам срещу вратаря Буздрев, преодоля го и на празна врата започна головата серия. Последваха пропуски на Йън Райчев и Ангел Бастунов, преди да дойде 34-ата минута, когато последния довкара отново на празна врата след неточен удар на Райчев. В последните минути на полувремето "смърфовете" изпуснаха шанса си да се оттеглят с гол на сметката си, като ударът на Йълдарай Али премина на метър встрани.

Второто полувреме започна обещаващо за децата на Асен Чотров, които се втурнаха да търсят своето в мача. Най-сероизни пропуски направи резервата Митко Данов, който на два пъти се озова в стопроцентови ситуации. Домакините отговориха с фрапантен пропуск на Георги Кендерлиев. В 58-мата минута реферът Стилиян Иванов посочи бялата точка за нарушение на Араик Артурович, а Кендерлиев направи резуллтата класически. В 66-ата минута Йън Райчев също успя да се разпише за крайното 4:0.

Източник: Lportala.net