Димитровград изхвърли Ботев за Купата на България след драма и дузпи
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:02 / 29.09.2010Коментари (435)29658
Ботев отпадна след драма и дузпи за Купата на България от Димитровград, предаде репортер на Plovdiv24.bg. В редовното време мачът завърши 2:2, а след пропуски на Ридван Хаджифейзула и Красимир Кръстев при дузпите, "канарчетата" напуснаха турнира.

Преди почивката "жълто-черните" изиграха изключително слабо полувреме. След кратък първоначален натиск и няколко пропуска на Атанас Курдов, играта се изравни и гостите заредиха опасни контра атаки.

С голове в 20-та о 40-та минута, гостите буквално поляха със студен душ своите домакините.

Второто полувреме съ

САМО ТУК: Видео от драмата с дузпите и хореографията на агитката на Ботев
що започна шоково с греда за Димитровград.

Все пак "жълто-черните" се вдигнаха и изравниха резултата. След масиран натиск, на два пъти точен бе Илиян Христов.

Вместо да продължат обаче с натиска и головете, "канарчетата" върнаха газта и редовното време завърши 2:2.

В тази фаза на турнира се преминава към директно изпълнение на дузпи. "Рулетката" започна добре за домакините, тъй като вратаря Николов успя да хване една дузпа. Последваха обаче два пропуска на Хаджифейзула и Кръстев в гредата, които костваха продължаването на Ботев в турнира.

+8

БОТЕВ ПЕЧЕЛИ ШАМПИОНСКАТА ЛИГА И ЦИГАНИТЕ ОТНОВО ЩЕ НАМЕРЯТ НЕЩО ЗА КОЕТО ДА СЕ ЗАЯДАТ.ТАКА ЧЕ,ДУ ХАСТ!!!
+5

Когато Фиорентина беше в Серия Ц2 сезон 2002/03 също отпадна преди фазата "Прелиминари" но спечели промоция в по-горна дивизия и всички знаем какво стана след това....Горе главите
на 30.09.2010 г.
-5

цирка е пълен..... ама иначе устите не можеш да им затвориш. Още 1 -2 загуби и ще почнат да си бият футболистите хаха