Виктория Волей се зарадва на първа победа във Висшата лига
Мъжкият отбор на Виктория Волей (Пловдив) записа първа победа за сезона във Висшата лига на България. Младите пловдивчани надиграха отбора на ГРАД Белоградчик с 3:1 гейма в домакински мач, игран в спортен комплекс СИЛА.
Гостите от Белоградчик на няколко пъти повеждаха в резултата в първия гейм, но домакините успяваха да съкращават разликата. В крайна сметка Виктория загуби първия гейм.
След това последва обрат. Състезателите на пловдивския клуб показаха повече постоянство и успяха да спечелят мача с 3:1 гейма пред своята публика. След тази победа отборът се изкачи до 12-о място във временното класиране.
Следващият мач е гостуване на лидера в класирането Дунав (Русе). Двубоят е насрочен за събота (2 декември) в Русе.
Този браузър не поддържа видео елемента.