Виктория Волей с четвърта загуба във Висшата лига, но без грешка при старшата възраст

1826

Представителният отбор на Виктория Волей (Пловдив) записа четвърта загуба във Висшата лига на България при мъжете. "Оранжевите" отстъпиха на Славия с 0:3 гейма в мач, който се игра в столичната зала "Панайот Пондалов".

Така младият състав на пловдивчани, който е съставен основно от момчета младша и старша възраст, продължават колебливото си представяне във второто ниво на родния волейбол. През следващата седмица "викторианци" ще търсят първа победа във Висшата лига в домакинството си на ВК Град (Белоградчик). Мачът е в събота от 15:00 часа в спортен комплекс СИЛА.

В същото време юношите на клуба спечелиха последния си мач от първия полусезон на първенството при старшата възраст. Виктория Волей надигра категорично с 3:0 гейма отбора на Родопа (Смолян) в среща, играна в неделния следобед в спортната зала на СУ "Цар Симеон Велики" в Пловдив.

Така пловдивският тим завършва на първо място в регион "Тракия" за тази възрастова група след изиграване на всички срещи от първия полусезон. След Нова година ще се изиграят и срещите от втория полусезон, в които "Викторианци" ще домакинстват на отборите на Хебър (Пазарджик) и Марица (Белово) и ще гостуват на Родопа (Смолян).

Временно класиране:

1. Виктория Волей - 3 победи 0 загуби 9 точки

2. Хебър Пазарджик - 2 победи 1 загуба 6 точки

3. Марица Белово - 1 победа 2 загуби 3 точки

4. Родопа Смолян - 0 победи 3 загуби 0 точки


Още по темата: Волейболен клуб Виктория Волей (Пловдив)
Всички новини по темата: (179)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).