Победа и загуба за Виктория Волей (Пловдив) в мачовете при мъжете и старшата възраст
Виктория Волей (Плбовдив) записа победа и загуба в официалните си мачове от изминалите кръгове. Представителният отбор на клуба допусна втора загуба във Висшата лига на България при гостуването си на ВА Стойчев-Казийски. Пловдивчани отстъпиха с 1:3 гейма, а двубоят се игра във волейболната зала на НСА.
След това юношите до 20 години на Виктория Волей спечелиха регионалното дерби срещу Хебър (Пазарджик). Мачът бе от първия кръг на регионалното първенство за тази възраст. Викторианци се наложиха с 3:1 гейма като гости, а срещата се проведе в зала "Иван Вазов" в Пазарджик.
През тази седмица предстои второ домакинство на мъжкия отбор на "викторианци". В събота отборът играе срещу Родопа (Смолян) от 15:00 в зала С.И.Л.А, а пък юношите старша възраст гостуват в неделя на Марица (Белово) във втори кръг на шампионата.