Победа и загуба за Виктория Волей (Пловдив) в мачовете при мъжете и старшата възраст

1521

Виктория Волей (Плбовдив) записа победа и загуба в официалните си мачове от изминалите кръгове. Представителният отбор на клуба допусна втора загуба във Висшата лига на България при гостуването си на ВА Стойчев-Казийски. Пловдивчани отстъпиха с 1:3 гейма, а двубоят се игра във волейболната зала на НСА.

След това юношите до 20 години на Виктория Волей спечелиха регионалното дерби срещу Хебър (Пазарджик). Мачът бе от първия кръг на регионалното първенство за тази възраст. Викторианци се наложиха с 3:1 гейма като гости, а срещата се проведе в зала "Иван Вазов" в Пазарджик.

През тази седмица предстои второ домакинство на мъжкия отбор на "викторианци". В събота отборът играе срещу Родопа (Смолян) от 15:00 в зала С.И.Л.А, а пък юношите старша възраст гостуват в неделя на Марица (Белово) във втори кръг на шампионата.


Още по темата: Волейболен клуб Виктория Волей (Пловдив)
Всички новини по темата: (179)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).