Марица отнесе Тунджа (Ямбол) с 5:2 като гост
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:36 / 22.08.2010Коментари (7)2377
Марица записа разгромна победа над Тунджа (Ямбол) с 5:2 в мач от втория кръг в Югоизточната "В" група, предаде репортер на Plovdiv24.bg. "Жълто-сините" надиграха по категоричен начин домакините си. Още през първото полувреме те си подсигуриха победата с огромната преднина от 4:0 до 43-ата минута. Хеттрик за по-малко от полувреме записа Петър Иванов, един гол добави Георги Стефанов. Малко преди почивката домакините получиха право да изпълнят дузпа, която реализираха за 4:1.

През второто полувреме пореден гол вкара отново Петър Иванов за 5:1, а малко по-късно домакините вкараха за 5:2. След този гол Тунджа останаха с човек по-малко, след като техен играч получи червен картон. Марица изпусна още няколко положения, а вкаралият вече 4 гола Петър Иванов на два пъти удари греди.

0

кършияка ражда таланти ! марица мобилизация !
0

ако съберат всичките футболисти излезли от школата на Марица от 50-те години до днес ще има поне за 10 отбора най-малко.Някои казват за школата че била люпилня за добри футболисти-това си е чист конвейр.Напред Марица и да живее Кършияка!
0

бог съществува ! той създаде кършияка и марица 1921 !
0

марица але але, марица але але, марица але але, марица але але !!! напред марица и само напред !
+2

Браво отлична и резултатна победа като гост постигната от младите футболисти на Марица.Тази година няма да бъдем отбора който бяхме през изминалото първенство но поне младите ще натрупат опит и самочуствие в срещите си със мъжките отбори във В група.
+1

Браво, Маричка! Нека винаги, където и да отиде отбор от Пловдив да играе, домакините да са напълнили гащите предварително!