Един от двамата основни акционери в ПФК Локомотив Пловдив - Адам Сотков, отново спази традицията напоследък да поздравява привържениците на отбора. Този път конкретната причина бе победата над Пирин с 1:0 на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

Бизнесменът използва официалната клубна страница на черно-белите във Фейсбук, за да напише следното:

Честита победа, локомотивци!

Честита трета поредна седмица на първо място!

Продължаваме в същия дух! Заедно! Клуб, отбор и фенове!

- Адам Сотков