Един от двамата основни акционери в ПФК Локомотив Пловдив - Адам Сотков, отново спази традицията напоследък да поздравява привържениците на отбора. Този път конкретната причина бе победата над Пирин с 1:0 на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.
Бизнесменът използва официалната клубна страница на черно-белите във Фейсбук, за да напише следното:
Честита победа, локомотивци!
Честита трета поредна седмица на първо място!
Продължаваме в същия дух! Заедно! Клуб, отбор и фенове!
Адам Сотков