Фенклубът на Локомотив Пловдив призова "черно-бялата" общност да подкрепи втория отбор на клуба в предстоящото градско дерби срещу Спартак (Пловдив). Двубоят от първия кръг на Трета лига - Югоизточна група е в неделя от 18,00 часа на стадион "Пловдив".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "Лаута":

Скъпи привърженици,

В неделя откриваме новия сезон на Югоизточна трета лига с мач срещу съгражданите ни - Спартак (Пловдив). 

Мачът ще се проведе на стадион “Пловдив" от 18:00 ч.

Нека всички заедно подкрепим момчетата и им пожелаем успешен сезон!

Само Локо!