Привърженици на Локомотив Пловдив помогнаха днес за пренасянето и нареждането на последните останали седалки на южната трибуна на "Лаута", видя Plovdiv24.bg. Работата започна рано сутринта и бе приключена за около два часа.
Две трети от седалките вече са монтирани, а до ден-два се очаква да приключи и монтажът на тези, които днес бяха пренесени от феновете.
В момента се подготвя документацията за въвеждането в експлоатация на трибуната. Това ще стане, след като от ДНСК насрочат дата и изпратят комисия, която да инспектира съоръжението и го одобри.












чичо Делю Пеевски
на 29.07.2023 г.
Да се сложат и колани, че е прекалено стръмна за жълтите ла*нари, те са орки от землянки и ги е страх от високото!
Бонито Смърфа
на 29.07.2023 г.
Ужас! Грозотия до шия... Кой го проектира това лайно?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!