Фенове на Локомотив Пловдив отново ще помогнат за окончателното пренасяне на седалки на южната трибуна на стадиона в "Лаута". Това ще стане утре (29 юли) сутринта, а привържениците отправиха апел към "черно-бялата" общност.
Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от фенклуба на Локомотив Пловдив:
Приятели,
Утре, в 8:30 ч. се събираме на Лаута, за да довършим пренасянето на седалките за новата трибуна.
Очакваме всеки, който има възможност да се включи.
Благодарим Ви предварително!












За Ботев всичко
на 29.07.2023 г.
Тук коментират мургави невежи с чиста злоба
канара от изгрев бойс
на 28.07.2023 г.
Как обичаме шестоъгълния, насладата е вечна!
калник
на 28.07.2023 г.
То хубаво ама пуснете призива и по радиото,че контингента трудно чете.
Poco loco
на 28.07.2023 г.
Психото пак е тук,не е лесно да си малоумен педе*аст.После що ви чупят зъбите Лаута Арми,… е затова!!!
локомотив пд
на 28.07.2023 г.
Браво момчета .Нека се открие трибуната скоро .
bai-tozi
на 28.07.2023 г.
Възможност има, желание няма,без пари и влака не върви.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!