Фенове на Локомотив Пловдив отново ще помогнат за окончателното пренасяне на седалки на южната трибуна на стадиона в "Лаута". Това ще стане утре (29 юли) сутринта, а привържениците отправиха апел към "черно-бялата" общност.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от фенклуба на Локомотив Пловдив:

Приятели,

Утре, в 8:30 ч. се събираме на Лаута, за да довършим пренасянето на седалките за новата трибуна.

Очакваме всеки, който има възможност да се включи.

Благодарим Ви предварително!