Бойко Борисов идва днес на стадион "Христо Ботев" и ще участва в първия финал на новоизграденото съоръжение. Лидерът на ГЕРБ ще изведе с капитанската лента отбора на Витоша (Бистрица) срещу ветераните между Ботев (Пловдив), потвърдиха за Plovdiv24.bg от лагера на "тигрите".

Двубоят от 13:00 часа е финал в държавното първенство по футбол при ветераните.

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че Бойко Борисов отбеляза хеттрик при победата над Ботев (Враца) с 6:2 в полуфиналния мач. В другия полуфинал Ботев (Пд) елиминира Черно море с 2:0 на неутралния терен в Карнобат с голове на Стоил Фърцов и Даниел Божков от дузпа.

За днешния мач входът за зрители е свободен, но ще бъде отворен единствено сектор А (централната трибуна) на стадион "Христо Ботев".