Двете най-големи трибуни на стадион "Христо Ботев" вече са покрити със седалки, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Става въпрос за централната (сектор А) и източната (сектор В). Съществен принос за напредъка на ремонтните дейности имат и привърженици на Ботев, които ежедневно помагаха с пренасянето и нареждането на седалките.
В момента се монтират последните седалки в северната част на сектор А. Още днес се очаква да стартира работата по монтажа на седалките и в останалите две трибуни. В сектора за гости, който е между източната и северната трибуна, ще бъдат поставени метални седалки.
В същото време продължава полагането на втория слой асфалт в пространството зад трибуните, където има и обособени паркинги за автомобилите. Засега единственото неасфалтирано място е откъм входа на сектора за гостуващите привърженици.
Гледайте в прикаченото видео как изглежда стадион "Христо Ботев" на 27 март 2023 година!




















Локо Капана
на 27.03.2023 г.
Каква е тази кокоша слепота и превъзбуда в 1912 селянки. Пробутаха им за 50 мил най-грозния бетонен курник с навеси от ВиК тръби. Сейрът предстои при първия дъжд …
Poco loco
на 27.03.2023 г.
Благодарим ви за Купата, Благодарим ви за 6:0. Благодарим ви за незабравимите моменти с които ни дарихте. Дано не ви фалират, за да продължим да се забавляваме с вас.
канара от изгрев бойс
на 27.03.2023 г.
Язък! Заради изборите претупаха стадиона на Ботев
Carpmmax
на 27.03.2023 г.
С Ботев в сърцата и шест х * я в гъзата! Ама как ни изпраскаха буферите, със шест дебели луканки... Без вазелин
Батето
на 27.03.2023 г.
Само "Ботев"!!!
Carpmmax
на 27.03.2023 г.
На буферите стадиона ще стане красавец, типичен английски. Нашият... Голяма разлика от преди няма. Само козирката като простор.
канара от изгрев бойс
на 27.03.2023 г.
Стадион мадион...Калъфките са наша запазена марка
ултрас1926
на 27.03.2023 г.
А защо Стоян канара изяде буквата Ъ?
Майна
на 27.03.2023 г.
Всеки ден нещо ново за Колежа, а за навеса на циганския стадион в задния двор на Аграрния - нищо. Никой не го интересува какво става със стадиона на краставите, защото така или иначе пълен няма да го видят никога. На откриването на Джесика не могат да си напълнят единствената трибуна, а искат равнопоставеност и цял стадион тия мижитурки. Сигурно затова двамата безработни мангала с 15 фалшиви профила тук киснат по цял ден в новините за Ботев Пловдив и Колежа. Черно-бялата мъка продължава с всяка една изминала новина за Отбора на Пловдив, значи всичко е точно!
onetwo
на 27.03.2023 г.
Стадионът е страхотен, но козирката е просто нелепа.
саде ботива саде канарите
на 27.03.2023 г.
Какви са тия смешни навеси? Единия мяза на простор за килоти, а другия на навес на курник хахахаххах
sstevan
на 27.03.2023 г.
Да ви е честит стадиона,ние не завиждаме и да си го ползвате със здраве.Чакаме и нашия да стане и всяка година да има по един нов стадион.
Черно-бял Пловдив
на 27.03.2023 г.
Добре де, как можаха да се дадат толкова много милиони и накрая едната козирка покрива 4 реда. Това е безумие на безумията. Най-скъпия стадион с най-много компромиси и забележки. Даже ще се окаже, че е опасен за посещения
Стиксчо
на 27.03.2023 г.
Уикален става стадиона на гадните жълтури. Пукам жлъчката и се беся.
Локo Пловдив 1926
на 27.03.2023 г.
Колежа - най-красивият стадион в България.
саде ботива саде канарите
на 27.03.2023 г.
Отвън мяза на нещо средно между болница и затвор, а отвътре е като лятното кино на Бунарджика. Наистина много, много грозно подобие на стадион.
Carpmmax
на 27.03.2023 г.
Отвън кукла, отвътре панукла
Локo Пловдив 1926
на 27.03.2023 г.
Много красив стадион става. Обаче... Голяма грешка ще бъде поставянето на метални седалки в сектора за гости. Още на първото гостуване ония подчовеци от задния двор на Аграрния ще ги изнесат за "стару джилязу"... Или, когато те ще гостуват, трябва да се демонтират...
канара от изгрев бойс
на 27.03.2023 г.
е*ати и Франкенщайна... Язък за мангите. Ама някои добре се облажиха.
Локo Пловдив 1926
на 27.03.2023 г.
Много красив стадион става. Обаче... Голяма грешка ще бъде поставянето на метални седалки в сектора за гости. Още на първото гостуване ония подчовеци от задния двор на Аграрния ще ги изнесат за "стару джилязу"... Или, когато те ще гостуват, трябва да се демонтират...
DEDO
на 27.03.2023 г.
ПУ ДАВИ *** МАИИКАТА ЛИЛАВА ЦХЕРНО БЫАЛА.
Стиксчо
на 27.03.2023 г.
Къде е бесилката ?
Локо Пловдив 1926
на 27.03.2023 г.
Грозно, грозно, то стария стадион изглеждаше по добре, за какво се хвърлиха толкова милиони. Дано поне издържи в близките години.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!