Поредна страхотна черно-бяла вечер! Това съобщиха от локомотивската "Организация Трибуна Спортклуб" след проведената снощи среща с вратаря на черно-белите Динко Хоркаш

Ето какво още се казва в официалното съобщение на ОТС:

Благодарим на Динко Хоркаш, който се съгласи да бъде наш гост и пред пълна зала да разкаже за своя професионален път.

От своя страна ние му пожелахме много сухи мрежи и да продължи да се раздава по същия начин на терена!

Съвместно с Фенклуб Локомотив Пловдив му подарихме специален колаж, а за всеки фен бяхме подготвили по една картичка, която Динко подписа.

Благодарим на всички присъстващи и скоро очаквайте информация за следващия ни гост!