Неделев подари на младок фланелката си след злощастния дебют за Лудогорец
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:15 / 06.03.2023Коментари (2)4424
©
Тодор Неделев дебютира с неприятна домакинска загуба в новия си клуб Лудогорец. Шампионите отстъпиха с 0:1 на Пирин (Благоевград) след гол на Преслав Йорданов от дузпа в 45-ата минута. Бившият капитан на Ботев обаче направи щастлив младок от Пирин, който също записа дебют във въпросния двубой. Неделев го изненада със специален подарък.

Става въпрос за Марсел Бибишков, който се появи на смяна и игра общо 23 минути в Разград. Той получи фланелката с №88, с която бившата звезда на "канарчетата" дебютира за Лудогорец.

"Благодаря ти, Тодор Неделев", написа Марсел в профила си в Инстаграм, където публикува снимка на фланелката на Неделев.

Марсел Бибишков е син на бившия футболист на Пирин, Левски, Берое и Литекс Крум Бибишков.