Спортните новини: Днес (26) | Вчера (28)
Локомотив Пловдив с официална позиция след двубоя с ЦСКА-София
Автор: Екип Plovdiv24.bg 22:36 / 04.03.2023Коментари (9)7069
© Диема
Локомотив (Пловдив) излезе с официална позиция след двубоя с ЦСКА-София на стадион "Българска армия". Мачът завърши 1:1.

Ето какво казаха от Локо Пловдив:

Уважаеми колеги от ЦСКА-София, измина поредната футболна среща с вас, която бе изпълнена с редица дискусионни решения и отсъждания. Нашето желание е да не влизаме в полемики и всичко да се решава на терена, а не да се “мери" след мача коя ситуация за дузпа е стопроцентова и коя не.

В 87-ата минута бе отсъдена такава за вас, която не оспорваме, но и нарушението срещу Димитър Илиев в 36-ата минута е 100% наказателен удар, който не бе отсъден!

Локомотив държи да не се прехвърлят отсъжданията на съдиите върху футболистите! Локомотив винаги е бил за честната игра!