Нападателят на Локомотив Пловдив Бабакар Дион се представи днес в ново амплоа. Белгиецът влезе в ролята на фотограф в края на днешната сутрешна тренировка от лагера на отбора в турския курорт Лара.

Дион, който отбеляза единствения гол в дербито срещу Ботев на "Лаута", взе апарата от пресаташето на клуба и започна да снима своите съотборници. Любопитно е да се отбележи, че повечето от направените кадри бяха доста сполучливи.

Разгледайте в прикачената галерия снимките, които направи Бабакар Дион!