Футболен клуб Ботев Пловдив поздрави привържениците си с предстоящите светли празници! Това стана чрез официалния клубен сайт, където бе публикувано и специално видео.

"Нека щастие озарява лицата Ви, а топлината от семейното огнище сгрява домовете Ви! Скоро всички ние ще се завърнем в нашия дом – "Колежа“! Дом с безкрайна КРАСОТА, с ВЯРА до последен дъх и БОРБА за свещената фланелка!

Ние сме "жълто-черното" семейство! Нека споделим тези мигове заедно", написаха от ПФК Ботев.

Гледайте в прикаченото видео поздрава на "жълто-черния" клуб!