Двете нови попълнения на Ботев чакат работни визи. 17-годишният Мауро Анегре може да мине и без този документ, тъй като ще бъде картотекиран като юноша. 23-годишният Хектор Симоне Акоста обаче задължително трябва да притежава разрешително за работа у нас. Поради това двамата вероятно няма да вземат участие в предстоящата тази неделя среща на Ботев с ЦСКА в първия кръг от пролетния полусезон. Всички останало футболист на "канарчетата" са здрави и на линия за двубоя в София. До седмица в "жълто-черния" клуб ще пристигне и очакваният сенегалец, който чака да му бъде издадена входна виза за страната.
Аржентинците в Ботев чакат работни визи












lokopd botev 7;3
на 02.03.2006 г.
as razbrah cheshte vzimate ernan krespo galti bokluci vzemete i hakan shukur palyachovci
Еди кой си
на 02.03.2006 г.
19ХХ, нас да ни е яд на Христола :):):) напротив много му се радваме и да е жив и здрав и дълги години президент на Ботяв виждам че и ти си го харесваш така че поне по един въпрос сме на едно мнение - > Митко Христолов Президент Президент(на ботяв)
1912
на 02.03.2006 г.
EI MANGALI MNOGO VI E IAD NA HRISTOLA.NO NIE PONE IMAME PREZIDENT A NE BERA4 NA 4ERE6I OT KUSTENDILSKO.HAHAHAHAHA.SBOGOM KURVI
Анонимен
на 01.03.2006 г.
ХРИСТОЛ, УБИЙ СЕ!!!!
Анонимен
на 01.03.2006 г.
ciganin , vsi4ki sa zavar6ili pri MAIKATI
Анонимен
на 01.03.2006 г.
Аииии КАНАРИИИИИИ....-папагал завършил 11 клас. AY CANARIIIIIIII-папагал завършил ВСИ.
Анонимен
на 01.03.2006 г.
Аииии КАНАРИИИИИИ....
1912
на 01.03.2006 г.
AY CANARIIIIIIIIIIIIIIII
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!