Ужасен късмет! Дубълът на Локо удари греда в 90-ата минута и в следващата атака получи гол
Автор: Стойчо Генов 11:53 / 03.04.2022Коментари (0)2559
Отборът на Локомотив II (Пловдив) загуби домакинството си на Загорец (Нова Загора). Черно-белите отстъпиха с 1:2 на стадиона в село Оризари.

Възпитаниците на Господин Мирчев играха по-добре през първата част и на няколко пъти можеха да поведат. Гостите съумяха да открият при първата си възможност. В 32-ата минута Пламен Иванов отбеляза за 0:1.

През втората част пловдивчани изравниха. Капитанът Христо Златински центрира от фаул, а Васил Василев засече за 1:1 в 66-ата минута.

Десет минути преди края Загорец нацели напречната греда. Това стори и Локомотив в 90-ата минута, но вместо гол за пловдивчани, гостите организираха контраатака и взеха победата с второ попадение на Пламен Иванов.

Така черно-белите останаха на последното място във временното класиране с актив от 18 точки, една по-малко от втория състав на Берое. Двата отбора ще спорят до последно кой ще запази мястото си в групата и кой ще изпадне в края на сезона.

Гледайте в прикаченото видео репортаж от мача!