Привържениците на Ботев (Пд) ще се съберат в сряда (5 януари) пред стадион "Христо Ботев", за да почетат паметта на Тоско Бозаджийски.
Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от Клуб на привържениците на Ботев Пловдив:
Уважаеми ботевисти,
на 5.01.22г. се навършват две години от убийството на Тоско Бозаджийски. Нека всички, които го познаваха, да дойдат в сряда в 19ч. пред Колежа, за да почетем паметта му и изкажем своята признателност за всичко, което той направи за жълто-черната идея!