Слаб старт за Спартак в зимните контроли
Автор: Стойчо Генов 18:02 / 16.01.2021Коментари (0)1816
©
Спартак (Пловдив) стартира неубедително зимните контроли. Синьо-белите завършиха 1:1 срещу Марица (Милево) в първата си проверка за прoлетния дял на първенството в Трета лига - Югоизточна група. Двубоят се игра на стадион "Пловдив".

На проби при "гладиаторите" се появи Георги Георгиев, който пропусна няколко чисти положения пред противниковата врата. Пропуски направиха също така Филип Колев, Любомир Цеков и Станимир Димитров.

В средата на второто полувреме влезлият на смяна Цецо Главчев откри резултата. Юношата на Локо (Пд), който е по-малкият син на бившия рапър Ванко 1, вкара след двойно подаване със Станимир Димитров.

В една от редките си атаки гостите от село Милево стигнаха до равенството 1:1 в 83-ата минута на двубоя.

Следващата контрола на Спартак е идната събота срещу тима на Родопа (Смолян) в Пловдив.