Пореден слаб мач за Спартак въпреки двата гола на Йордан Минев
Автор: Стойчо Генов 12:24 / 15.11.2020Коментари (0)2072
©
Спартак (Пловдив) изигра слаб мач и загуби от тима на Ямбол с 2:3 при гостуването си на стадион "Тунджа" в 15-ия кръг на Трета лига - Югоизточна група.

През първото полувреме "гладиаторите" владееха повече топката, но с единствения си удар към вратата домакините откриха резултата.

Втората част бе малко по-открита и след като допуснаха второ попадение, кючукпарижани отвърнаха с гол на Йордан Минев. Играчите на Стефан Учиков тръгнаха напред в опит да изравнят резултата, но вместо това допуснаха трети гол във вратата. В края на мача отновo Йордан Минев вкара за 3:2.

Така Спартак е на 13-о място в класирането с 16 точки и мач по-малко. В следващия кръг на 21 ноември от 14:30 часа на стадион "Тодор Диев" Спартак приема Хасково.

Спартак игра в състав: П. Начев, Ф. Алексиев, Й. Минев, В. Минев, Г. Йотовски, К. Милев, Х. Доков, К. Георгиев, К. Кодуков, С. Димитров, Л. Цеков, (М. Симеонов, Ф. Колев, Г. Камбуров).