Победа и загуба за юношите на Локо срещу Черно море
Автор: Стойчо Генов 13:27 / 14.09.2020Коментари (0)2037
©
Отборите на Локомотив (Пловдив) записаха победа и загуба срещу Черно море в мачове от елитните юношески групи до 15 и до 17 години. При по-големите (U17) черно-белите надиграха варненци с 4:1 в двубой от Елитна група-Изток.

Момчетата на Марчо Дафчев демонстрираха много силна игра, но до почивката отбелязаха само едно попадение. В началните минути на втората част Локомотив поведе за 2:0, но гостите съумяха да върнат един гол за 2:1. "Смърфовете" натиснаха съперника отново и с две атаки по учебник оформиха крайното 4:1.

Попаденията за Локомотив бяха дело на Иван Узунов, Мартин Иванов и Кристиян Чолаков (2).

В същото време отборът на Локомотив (Пловдив) до 15 години допусна домакинско поражение от Черно море с 1:3.

След 20 минути игра гостите съумяха да поведат за 0:1. Отново по същото време, но през втората част, Черно море стигна до втори гол. Локомотив върна интригата в мача чрез Иван Сулев, който бе точен за 1:2, но варненци в ответната атака вкараха за крайното 1:3.