Сигнал за разбита улица получихме на мейла на Plovdiv24.bg. Всъщност това е улицата, на която се намират най-много училища в Пловдив на най-малко отстояние едно от друго. Даваме думата на нашия читател сега:

Искам да ви подам сигнал за трагичното състояние на ул. "Арх. Камен Петков". На много места липсват изобщо павета.

От години никой не си е направил труда дори да запълни зейналите кратери. Положението откъм ул. "Богомил" е най-трагично, а на това място ежедневно си чупят колите родители, ученици, учители, живущи и случайно преминаващи.

Моля да посетите на място отсечката, за да се уверите, че улицата е на практика опасна за преминаване особено при малко дъжд ще е нужен луноход.