Вече кърпят дупки по възловия булевард "Цар Борис Трети Обединител", видя репортер на Plovdiv24.bg. Това се случва днес в следобедните часове в района на Международния панаир в Пловдив.
Припомняме, че в началото на миналия месец кметът на града обяви старт на голямото кърпене на дупки и ремонт на тротоари в Пловдив.