Читател на Plovdiv24.bg потърси редакцията ни, за да разкаже: "Здравейте! Vivacom са над закона!?!?!?! Преди дни на булевард "Дунав", на паркинга на хотела срещу бившия ресторант "Черупките", станах свидетел на ето това. Мисля, че коментарите са напълно излишни".
Vivacom над закона?
© Plovdiv24.bg






