Вследствие на неизпълнени предписания от администрацията на "Централен" на територията на района се проведоха дейности по репатриране на излезли от употреба моторни превозни средства.
Вдигнати са 8 автомобила, съставени са 36 броя предписания към собственици за преместване на превозните средства от тротоарите и улиците.
Акцията се проведе със съдействието на Второ полицейско управление, като предстоят съвместни дейности и с Четвърто полицейско управление, информират от районната администрация.






