За изключително голяма нередност сигнализира читател на Plovdiv24.bg: "Поредното нагло паркиране от страна на "пловдивчанин" в центъра на града. Докога ще продължаваме с "майсторските" изпълнения? Май в Пловдив всеки си прави каквото иска...и спира както му е кеф".
Уникално майсторско паркиране в центъра на Пловдив
© Plovdiv24.bg






