"Пази моториста?!". Така читател на Plovdiv24.bg озаглави сигнала си, изпратен до нашата медия. Човекът ни предостави и кадри, заснети снощи на кръстовището между булевардите "Никола Вапцаров" и "Коматевско шосе".

"Как да ги пазим, щом те самите не се пазят?! Опасни са и за себе си, и за другите.

Беше въпрос на 2 секунди да го ударим - надявам се полицията да вземе мерки.

Номерът му е видим - СА6700", пише пловдивчанинът.

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че мотосезонът в Пловдив бе открит на 22 март. Тогава в Бачковския манастир представител на Българската православна църква посъветва мотористите да имат повече разум на седлото.