Пореден сигнал за некоректно паркиране в Пловдив се получи на редакционната поща на Plovdiv24.bg: "Уважаеми господа, възмутен съм от наглостта на служителите на Трафик СОТ с тяхното поведение. Спират с ясната мисъл, че точно там може да предизвикат катастрофа, точно в кръстовището. Невъзмутимо си излязоха от автомобила, въпреки че трябва да дават пример. Дават, но отрицателен", ни написа огорчен пловдивчанин.